Activiteiten

Vandaag, dinsdag 23 juli 2019    

geen activiteiten

woensdag 24 juli 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen
De Schouw 13:4516:30Zomeractiviteiten Thea Rosch ------

donderdag 25 juli 2019

geen activiteiten

vrijdag 26 juli 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 27 juli 2019

geen activiteiten

zondag 28 juli 2019

geen activiteiten

maandag 29 juli 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Tussenzaal 09:3011:00Schakel verg. Henk Heesterbeek ------
De Schouw 10:4512:00Zomeractiviteiten Thea Rosch ------
Tussenzaal 11:0012:30Scholing & Vorming Jan Evers ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:0016:30Kaarten Geert Peskens ------

dinsdag 30 juli 2019

geen activiteiten

woensdag 31 juli 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 01 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:3017:00Zomeractiviteiten Thea Rosch ------
Tussenzaal 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 02 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:4515:00Zomeractiviteiten Thea Rosch ------
D'n Durloop 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 03 augustus 2019

geen activiteiten

zondag 04 augustus 2019

geen activiteiten

maandag 05 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Tussenzaal 09:3012:00Schakel lezen Henk Heesterbeek ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:0016:30Kaarten Geert Peskens ------

dinsdag 06 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

woensdag 07 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 08 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 12:3014:30Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 09 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Tussenzaal 09:3012:00DB-vergadering Wim van Lieshout ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen
De Schouw 13:3015:00Schakel vouwen Francy Stevens ------

zaterdag 10 augustus 2019

geen activiteiten

zondag 11 augustus 2019

geen activiteiten

maandag 12 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:0016:30Kaarten Geert Peskens ------

dinsdag 13 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

woensdag 14 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 15 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 16 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 17 augustus 2019

geen activiteiten

zondag 18 augustus 2019

geen activiteiten

maandag 19 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Tussenzaal 09:3012:00AB-vergadering Wim van Lieshout ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:0016:30Kaarten Geert Peskens ------

dinsdag 20 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

woensdag 21 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 22 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 23 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 24 augustus 2019

geen activiteiten

zondag 25 augustus 2019

geen activiteiten

maandag 26 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Tussenzaal 09:3010:30Schakel verg. Henk Heesterbeek ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:0016:30Kaarten Geert Peskens ------

dinsdag 27 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
Tussenzaal 14:0015:30Bezoekersgroep Corrie Spoelstra ------

woensdag 28 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 29 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 30 augustus 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 31 augustus 2019

geen activiteiten

zondag 01 september 2019

geen activiteiten

maandag 02 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 03 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:0012:00Toneel Nel Lavrijsen Els den DulkLia v Herk
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 04 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 05 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom

vrijdag 06 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 07 september 2019

geen activiteiten

zondag 08 september 2019

geen activiteiten

maandag 09 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00Scholing & Vorming Jan Evers Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 10 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 11 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 12 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 13 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 14 september 2019

geen activiteiten

zondag 15 september 2019

geen activiteiten

maandag 16 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00DB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 17 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 18 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 19 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 20 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 21 september 2019

geen activiteiten

zondag 22 september 2019

geen activiteiten

maandag 23 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00AB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 24 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 25 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 26 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 14:0016:00Belangenbehartiging Piet Hendriks ------
De Schouw 19:3022:00Lezing Thea Rosch Rita vd Oetelaar---

vrijdag 27 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 28 september 2019

geen activiteiten

zondag 29 september 2019

geen activiteiten

maandag 30 september 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Tussenzaal 09:3011:00Schakel verg. Henk Heesterbeek Maria Groenen---
Tussenzaal 11:0012:30Scholing & Vorming Jan Evers Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 01 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 02 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 03 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom

vrijdag 04 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 05 oktober 2019

geen activiteiten

zondag 06 oktober 2019

geen activiteiten

maandag 07 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3011:00Schakel lezen Henk Heesterbeek Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
Tussenzaal 14:3017:00DB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 08 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00Cursus Android Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 09 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 10 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00Cursus PC Fotobewerken Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 11 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen
De Schouw 13:0015:00Schakel vouwen Francy Stevens Lia v Herk---

zaterdag 12 oktober 2019

geen activiteiten

zondag 13 oktober 2019

geen activiteiten

maandag 14 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:2512:00AB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 15 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - WhatsApp Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 16 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 17 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00Cursus PC Fotobewerken Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 18 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 19 oktober 2019

geen activiteiten

zondag 20 oktober 2019

geen activiteiten

maandag 21 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00AB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 22 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - WhatsApp Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 23 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 24 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00Cursus PC Fotobewerken Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
D'n Durloop 14:3017:00Cluster vergadering Wim van Lieshout ------

vrijdag 25 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 26 oktober 2019

geen activiteiten

zondag 27 oktober 2019

geen activiteiten

maandag 28 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3011:00Schakel verg. Henk Heesterbeek Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
Tussenzaal 11:0012:30Scholing & Vorming Jan Evers Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 29 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - CloudOpslag Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
Tussenzaal 14:0015:30Bezoekersgroep Corrie Spoelstra ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 30 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 31 oktober 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00Cursus PC Fotobewerken Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 01 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 02 november 2019

geen activiteiten

zondag 03 november 2019

geen activiteiten

maandag 04 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00Schakel lezen Henk Heesterbeek Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 05 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - Lastpass Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 06 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 07 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00WS - Word Hugo Duran ------

vrijdag 08 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen
De Schouw 13:0015:00Schakel vouwen Francy Stevens Lia v Herk---

zaterdag 09 november 2019

geen activiteiten

zondag 10 november 2019

geen activiteiten

maandag 11 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00DB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 12 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 13 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 14 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00WS - Word Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 15 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 16 november 2019

geen activiteiten

zondag 17 november 2019

geen activiteiten

maandag 18 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00AB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 19 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - Osmand Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 20 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 21 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00WS - Word Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 22 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 23 november 2019

geen activiteiten

zondag 24 november 2019

geen activiteiten

maandag 25 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3011:00Schakel verg. Henk Heesterbeek Maria Groenen---
D'n Durloop 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
Tussenzaal 11:0012:30Scholing & Vorming Jan Evers Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 26 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - Osmand Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 27 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 28 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00WS - Word Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 29 november 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 30 november 2019

geen activiteiten

zondag 01 december 2019

geen activiteiten

maandag 02 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00Schakel lezen Henk Heesterbeek Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 03 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - Geheugen beheer Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 04 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 05 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00WS - Word Hugo Duran ------

vrijdag 06 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen
De Schouw 13:0015:00Schakel vouwen Francy Stevens Lia v Herk---

zaterdag 07 december 2019

geen activiteiten

zondag 08 december 2019

geen activiteiten

maandag 09 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00DB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 10 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00WS - Mailen Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 11 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 12 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
Tussenzaal 09:3012:00Cursus MS Word Hugo Duran ------
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------

vrijdag 13 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 14 december 2019

geen activiteiten

zondag 15 december 2019

geen activiteiten

maandag 16 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
Tussenzaal 09:3012:00AB-vergadering Wim van Lieshout Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 17 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 09:3012:00Cursus Hugo Duran ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 18 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

donderdag 19 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Gymnastiek (koffie) Francy Stevens Nellie vd BrandeLenie van Balkom
De Schouw 12:3015:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Tussenzaal 14:0016:00Belangenbehartiging Piet Hendriks ------
D'n Durloop 14:3017:00Cluster vergadering Wim van Lieshout ------

vrijdag 20 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 21 december 2019

geen activiteiten

zondag 22 december 2019

geen activiteiten

maandag 23 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---
De Schouw 13:0014:15Koor Anneke Strik-Adriaansen ------
D'n Durloop 14:0016:00Hobbyclub Manon Smeets ------
De Schouw 14:2517:00Kaarten Geert Peskens ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Janus VermeulenRita vd Oetelaar

dinsdag 24 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 08:0011:00Schoonmaken Rita vd Oetelaar ------
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Els den DulkLia v Herk
De Schouw 13:4514:45Stoelgym Rob Verhoeven ------
De Schouw 19:0021:00Line dance Rita vd Oetelaar Maria GroenenRita vd Oetelaar

woensdag 25 december 2019

geen activiteiten

donderdag 26 december 2019

geen activiteiten

vrijdag 27 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0010:00Tai Chi Toos Kneefel ------
De Schouw 10:0012:00Jeu de Boules Janus Vermeulen Gerard v LeeuwenJanus Vermeulen

zaterdag 28 december 2019

geen activiteiten

zondag 29 december 2019

geen activiteiten

maandag 30 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
De Schouw 09:0011:00Volksdansen Rita vd Oetelaar Maria Groenen---

dinsdag 31 december 2019

LocatieAanvangEindeBestemmingContactGastvr/hr 1Gastvr/hr 2PC
Snieders zaal 09:4511:30Koersbal Henk Adriaansen Marij BennisMaria v Lierop