Zalen reserveren

Wachtwoord
Start Eind Duur P C GV1 GV2 Acties
Selectie
Selectie


Selectie
Selectie
Woe, 24-juli-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Woe, 24-juli-2019 De Schouw 13:45 16:30 02:45 Thea Rosch Zomeractiviteiten --- ---
Vrij, 26-juli-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 29-juli-2019 Tussenzaal 09:30 11:00 01:30 Henk Heesterbeek Schakel verg. --- ---
Maa, 29-juli-2019 De Schouw 10:45 12:00 01:15 Thea Rosch Zomeractiviteiten --- ---
Maa, 29-juli-2019 Tussenzaal 11:00 12:30 01:30 Jan Evers Scholing & Vorming --- ---
Maa, 29-juli-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 29-juli-2019 De Schouw 14:00 16:30 02:30 Geert Peskens Kaarten --- ---
Woe, 31-juli-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 01-augustus-2019 De Schouw 08:30 17:00 08:30 Thea Rosch Zomeractiviteiten --- ---
Don, 01-augustus-2019 Tussenzaal 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 02-augustus-2019 De Schouw 09:45 15:00 05:15 Thea Rosch Zomeractiviteiten --- ---
Vrij, 02-augustus-2019 D'n Durloop 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 05-augustus-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Henk Heesterbeek Schakel lezen --- ---
Maa, 05-augustus-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 05-augustus-2019 De Schouw 14:00 16:30 02:30 Geert Peskens Kaarten --- ---
Din, 06-augustus-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Woe, 07-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 08-augustus-2019 De Schouw 12:30 14:30 02:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 09-augustus-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout DB-vergadering --- ---
Vrij, 09-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Vrij, 09-augustus-2019 De Schouw 13:30 15:00 01:30 Francy Stevens Schakel vouwen --- ---
Maa, 12-augustus-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 12-augustus-2019 De Schouw 14:00 16:30 02:30 Geert Peskens Kaarten --- ---
Din, 13-augustus-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Woe, 14-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 15-augustus-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Don, 15-augustus-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 16-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 19-augustus-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout AB-vergadering --- ---
Maa, 19-augustus-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 19-augustus-2019 De Schouw 14:00 16:30 02:30 Geert Peskens Kaarten --- ---
Din, 20-augustus-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Woe, 21-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 22-augustus-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 23-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 26-augustus-2019 Tussenzaal 09:30 10:30 01:00 Henk Heesterbeek Schakel verg. --- ---
Maa, 26-augustus-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 26-augustus-2019 De Schouw 14:00 16:30 02:30 Geert Peskens Kaarten --- ---
Din, 27-augustus-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 27-augustus-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 27-augustus-2019 Tussenzaal 14:00 15:30 01:30 Corrie Spoelstra Bezoekersgroep --- ---
Woe, 28-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 29-augustus-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 29-augustus-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 30-augustus-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 30-augustus-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 02-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 02-september-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 02-september-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 02-september-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 02-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 03-september-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 03-september-2019 Tussenzaal 09:00 12:00 03:00 Nel Lavrijsen Toneel Els den Dulk Lia v Herk
Din, 03-september-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 03-september-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 03-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 04-september-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 05-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Vrij, 06-september-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 06-september-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 09-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 09-september-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Jan Evers Scholing & Vorming Maria Groenen ---
Maa, 09-september-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 09-september-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 09-september-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 09-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 10-september-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 10-september-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 10-september-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 10-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 11-september-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 12-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 12-september-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 13-september-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 13-september-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 16-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 16-september-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout DB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 16-september-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 16-september-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 16-september-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 16-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 17-september-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 17-september-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 17-september-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 17-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 18-september-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 19-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 19-september-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 20-september-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 20-september-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 23-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 23-september-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout AB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 23-september-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 23-september-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 23-september-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 23-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 24-september-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 24-september-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 24-september-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 24-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 25-september-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 26-september-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 26-september-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Don, 26-september-2019 Tussenzaal 14:00 16:00 02:00 Piet Hendriks Belangenbehartiging --- ---
Don, 26-september-2019 De Schouw 19:30 22:00 02:30 Thea Rosch Lezing Rita vd Oetelaar ---
Vrij, 27-september-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 27-september-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 30-september-2019 Tussenzaal 09:30 11:00 01:30 Henk Heesterbeek Schakel verg. Maria Groenen ---
Maa, 30-september-2019 Tussenzaal 11:00 12:30 01:30 Jan Evers Scholing & Vorming Maria Groenen ---
Maa, 30-september-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 30-september-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 30-september-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 30-september-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 01-oktober-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 01-oktober-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 01-oktober-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 01-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 02-oktober-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 03-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Vrij, 04-oktober-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 04-oktober-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 07-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 07-oktober-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 07-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 11:00 01:30 Henk Heesterbeek Schakel lezen Maria Groenen ---
Maa, 07-oktober-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 07-oktober-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 07-oktober-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 07-oktober-2019 Tussenzaal 14:30 17:00 02:30 Wim van Lieshout DB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 07-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 08-oktober-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 08-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus Android --- ---
Din, 08-oktober-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 08-oktober-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 08-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 09-oktober-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 10-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 10-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus PC Fotobewerken --- ---
Don, 10-oktober-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 11-oktober-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 11-oktober-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Vrij, 11-oktober-2019 De Schouw 13:00 15:00 02:00 Francy Stevens Schakel vouwen Lia v Herk ---
Maa, 14-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 14-oktober-2019 Tussenzaal 09:25 12:00 02:35 Wim van Lieshout AB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 14-oktober-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 14-oktober-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 14-oktober-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 14-oktober-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 14-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 15-oktober-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 15-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - WhatsApp --- ---
Din, 15-oktober-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 15-oktober-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 15-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 16-oktober-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 17-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 17-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus PC Fotobewerken --- ---
Don, 17-oktober-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 18-oktober-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 18-oktober-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 21-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 21-oktober-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 21-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout AB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 21-oktober-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 21-oktober-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 21-oktober-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 21-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 22-oktober-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 22-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - WhatsApp --- ---
Din, 22-oktober-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 22-oktober-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 22-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 23-oktober-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 24-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 24-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus PC Fotobewerken --- ---
Don, 24-oktober-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Don, 24-oktober-2019 D'n Durloop 14:30 17:00 02:30 Wim van Lieshout Cluster vergadering --- ---
Vrij, 25-oktober-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 25-oktober-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 28-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 28-oktober-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 28-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 11:00 01:30 Henk Heesterbeek Schakel verg. Maria Groenen ---
Maa, 28-oktober-2019 Tussenzaal 11:00 12:30 01:30 Jan Evers Scholing & Vorming Maria Groenen ---
Maa, 28-oktober-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 28-oktober-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 28-oktober-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 28-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 29-oktober-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 29-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - CloudOpslag --- ---
Din, 29-oktober-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 29-oktober-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 29-oktober-2019 Tussenzaal 14:00 15:30 01:30 Corrie Spoelstra Bezoekersgroep --- ---
Din, 29-oktober-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 30-oktober-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 31-oktober-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 31-oktober-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus PC Fotobewerken --- ---
Don, 31-oktober-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 01-november-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 01-november-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 04-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 04-november-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 04-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Henk Heesterbeek Schakel lezen Maria Groenen ---
Maa, 04-november-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 04-november-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 04-november-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 04-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 05-november-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 05-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Lastpass --- ---
Din, 05-november-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 05-november-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 05-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 06-november-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 07-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 07-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Word --- ---
Vrij, 08-november-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 08-november-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Vrij, 08-november-2019 De Schouw 13:00 15:00 02:00 Francy Stevens Schakel vouwen Lia v Herk ---
Maa, 11-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 11-november-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 11-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout DB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 11-november-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 11-november-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 11-november-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 11-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 12-november-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 12-november-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 12-november-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 12-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 13-november-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 14-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 14-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Word --- ---
Don, 14-november-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 15-november-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 15-november-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 18-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 18-november-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 18-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout AB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 18-november-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 18-november-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 18-november-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 18-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 19-november-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 19-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Osmand --- ---
Din, 19-november-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 19-november-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 19-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 20-november-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 21-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 21-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Word --- ---
Don, 21-november-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 22-november-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 22-november-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 25-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 25-november-2019 D'n Durloop 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Maa, 25-november-2019 Tussenzaal 09:30 11:00 01:30 Henk Heesterbeek Schakel verg. Maria Groenen ---
Maa, 25-november-2019 Tussenzaal 11:00 12:30 01:30 Jan Evers Scholing & Vorming Maria Groenen ---
Maa, 25-november-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 25-november-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 25-november-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 25-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 26-november-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 26-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Osmand --- ---
Din, 26-november-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 26-november-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 26-november-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 27-november-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 28-november-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 28-november-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Word --- ---
Don, 28-november-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 29-november-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 29-november-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 02-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 02-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Henk Heesterbeek Schakel lezen Maria Groenen ---
Maa, 02-december-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 02-december-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 02-december-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 02-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 03-december-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 03-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Geheugen beheer --- ---
Din, 03-december-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 03-december-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 03-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 04-december-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 05-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 05-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Word --- ---
Vrij, 06-december-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 06-december-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Vrij, 06-december-2019 De Schouw 13:00 15:00 02:00 Francy Stevens Schakel vouwen Lia v Herk ---
Maa, 09-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 09-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout DB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 09-december-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 09-december-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 09-december-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 09-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 10-december-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 10-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran WS - Mailen --- ---
Din, 10-december-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 10-december-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 10-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 11-december-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 12-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 12-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus MS Word --- ---
Don, 12-december-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Vrij, 13-december-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 13-december-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 16-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 16-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Wim van Lieshout AB-vergadering Maria Groenen ---
Maa, 16-december-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 16-december-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 16-december-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 16-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 17-december-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 17-december-2019 Tussenzaal 09:30 12:00 02:30 Hugo Duran Cursus --- ---
Din, 17-december-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop
Din, 17-december-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 17-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Woe, 18-december-2019 De Schouw 09:00 12:00 03:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Don, 19-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Francy Stevens Gymnastiek (koffie) Nellie vd Brande Lenie van Balkom
Don, 19-december-2019 De Schouw 12:30 15:00 02:30 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Don, 19-december-2019 Tussenzaal 14:00 16:00 02:00 Piet Hendriks Belangenbehartiging --- ---
Don, 19-december-2019 D'n Durloop 14:30 17:00 02:30 Wim van Lieshout Cluster vergadering --- ---
Vrij, 20-december-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 20-december-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 23-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Maa, 23-december-2019 De Schouw 13:00 14:15 01:15 Anneke Strik-Adriaansen Koor --- ---
Maa, 23-december-2019 D'n Durloop 14:00 16:00 02:00 Manon Smeets Hobbyclub --- ---
Maa, 23-december-2019 De Schouw 14:25 17:00 02:35 Geert Peskens Kaarten --- ---
Maa, 23-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Janus Vermeulen Rita vd Oetelaar
Din, 24-december-2019 De Schouw 08:00 11:00 03:00 Rita vd Oetelaar Schoonmaken --- ---
Din, 24-december-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Els den Dulk Lia v Herk
Din, 24-december-2019 De Schouw 13:45 14:45 01:00 Rob Verhoeven Stoelgym --- ---
Din, 24-december-2019 De Schouw 19:00 21:00 02:00 Rita vd Oetelaar Line dance Maria Groenen Rita vd Oetelaar
Vrij, 27-december-2019 De Schouw 09:00 10:00 01:00 Toos Kneefel Tai Chi --- ---
Vrij, 27-december-2019 De Schouw 10:00 12:00 02:00 Janus Vermeulen Jeu de Boules Gerard v Leeuwen Janus Vermeulen
Maa, 30-december-2019 De Schouw 09:00 11:00 02:00 Rita vd Oetelaar Volksdansen Maria Groenen ---
Din, 31-december-2019 Snieders zaal 09:45 11:30 01:45 Henk Adriaansen Koersbal Marij Bennis Maria v Lierop