Komende Activiteiten:

Activiteiten komende week

Evenement Datum Locatie Extra informatie Starttijd Eindtijd Naam Contact
Gymnastiek koffie drinken Donderdag, 18 April 2024 De Schouw Loes de Bresser
Thea Swaanen
09:30 10:30 Francy Stevens
Gymnastiek (donderdag) Donderdag, 18 April 2024 Den Herd, Sniederszaal 09:00 12:00 Francy Stevens-van Bakel
Yoga (donderdag) Donderdag, 18 April 2024 De Schouw 11:00 12:00 Jan Evers
Watergymnastiek (donderdag) Donderdag, 18 April 2024 Zwembad Bladel 13:45 14:30 Secretariaat
Fietsen Donderdag, 18 April 2024 Vertrek bij De Schouw 13:00 17:00 Cor van den Heuvel
Biljarten Donderdag, 18 April 2024 D’n Opstoot 09:00 21:00 Martien van Gompel
Uit eten met de Seniorenvereniging Donderdag, 18 April 2024 Verschillende restaurants in Bladel 17:30 21:00 Toon Daniëls en Joke Schellekens
Lezing WMO Donderdag, 18 April 2024 De Schouw Loes van Beers 19:30 21:30 Gerard Moeskops
Tai Chi Vrijdag, 19 April 2024 De Schouw 09:00 10:00 Toos Kneefel
Jeu de Boules koffie drinken Vrijdag, 19 April 2024 D'n Durloop Gerard van Leeuwen 10:30 11:30 Cor van den Heuvel
Jeu de Boules (outdoor) Vrijdag, 19 April 2024 Buitenbaan zijkant Den Herd 10:00 12:00 Cor van den Heuvel
Watergymnastiek (vrijdag) Vrijdag, 19 April 2024 Zwembad Bladel 11:15 13:45 Secretariaat
Werkgroep Excel Vrijdag, 19 April 2024 D'n Durloop 13:30 15:30 Gerard Moeskops
Schakel lezen Maandag, 22 April 2024 Tussenzaal 09:30 10:30 Giel Verbeek
Internationaal dansen Maandag, 22 April 2024 De Schouw Jeanne Clemens 09:15 11:00 Rika van den Boomen
Zangkoor Maandag, 22 April 2024 De Schouw Loes van Beers
Hannie Veron
Marij Jansen
Ans van Gerwen
13:00 14:15 Ria de Punder
Hobbyclub Maandag, 22 April 2024 D'n Durloop Loes van Beers
Hannie Veron
Marij Jansen
Ans van Gerwen
14:00 16:00 Jopie Koijen
Kaarten Maandag, 22 April 2024 De Schouw Loes van Beers
Hannie Veron
Marij Jansen
Ans van Gerwen
14:25 17:15 Jet Janssen
Linedance Maandag, 22 April 2024 De Schouw Mieke Swaanen 19:00 21:00 Ad Swaanen
Koersbal Dinsdag, 23 April 2024 De Schouw Els den Dulk
Lia van Herk
09:45 11:30 Henk Adriaansen
Gymnastiek (dinsdag) Dinsdag, 23 April 2024 De Schouw Jopie Koijen
Corrie van der Kolk
13:15 14:15 Francy Stevens-van Bakel
Stoelgym Dinsdag, 23 April 2024 De Schouw Jopie Koijen
Corrie van der Kolk
14:30 15:30 Francy Stevens-van Bakel
Tekenen/schilderen Dinsdag, 23 April 2024 Tussenzaal Jopie Koijen
Corrie van der Kolk
13:30 16:00 Gerard Moeskops
Wandelen Woensdag, 24 April 2024 Vertrek bij De Schouw 09:00 12:00 Jeanne Hendriks
Buurtgroep Woensdag, 24 April 2024 De Schouw 10:00 12:00 Bianca Morsink
Project Sniederslaan Woensdag, 24 April 2024 Tussenzaal 15:00 17:00 Jac van der aa